Browar Maryensztadt

Czy masz ukończone 18 lat?

Tak Nie

Projekt 30

 

To seria piw przy warzeniu których staramy się osiągnąć 30 Plato. To piwa szlachetnych stylów, uwarzone na bazie starannie dobranych surowców. Wszystkie poddajemy badaniom laboratoryjnym, tak aby w opisie podawać rzeczywisty ekstrakt i zawartość alkoholu.
Ich wyjątkowość oparta jest na niepowtarzalności, każde piwo to tylko jedna warka, więc ten kto po nie sięgnie staje się częścią historii naszego browaru.

Piwa Projektu 30 wyróżnia także opakowanie i szata graficzna, która odbiega od dotychczas prezentowanej. Ideą tego odstępstwa jest wyjątkowość i niepowtarzalność Projektu 30, dlatego również nazwy zastąpiliśmy numerami odpowiadającymi poszczególnym stylom.

Dla nas to wyjątkowy i przełomowy projekt, a jego efektem chcemy podzielić się z Wami.

PIWA PROJEKTU 30

PREMIERA PROJEKTU 30 #3 - Wee Heavy - 5 kwietnia 2018 

#1 Imperialny Porter Bałtycki 

PLATO 29,3

ZAWARTOŚĆ ALKOHOLU 10,5% obj.

To pierwsze piwo z Projektu 30. Piwo ciemne, treściwe, w smaku czuć wyraźną słodycz, w aromacie dominuje zaś czekolada i suszone owoce, niesamowicie rozgrzewające. To podwójna moc stylu określanego “piwowarskim skarbem Polski”.

#2 Barley Wine 

PLATO 29,7

ZAWARTOŚĆ ALKOHOLU 15,3%

Ogromna dawka rozgrzewającego alkoholu i intensywnych aromatów suszonych owoców: wiśni i śliwki. W smaku mocno słodowy z wytrawnym finiszem. Leżakowany przez 10 miesięcy