Browar Maryensztadt

Czy masz ukończone 18 lat?

Tak Nie

O nas

Maryensztadt to uznana marka na rynku polskich piw rzemieślniczych. Browar zlokalizowany jest w Zwoleniu. Posiadamy własną instalację browarniczą, a warzymy od grudnia 2015 roku. 
Obecnie w naszej ofercie znajduje się ponad 30 gatunków piwa. Zarówno te oparte o tradycyjne receptury, jak Pils, APA czy Weizen, jak również będące wynikiem ciągłych poszukiwań nowych smaków naszego Piwowara: seria Sourtime - piwa kwaśne z dodatkiem zmiksowanych owoców; piwa z Projektu 30, gdzie staramy się uzyskać ekstrakt zbliżony 30 blg czy seria Nevermind czyli podwójnie chmielone, soczyste IPA.  Z powodzeniem od 2018 roku realizujemy Projekt Barrel Aged, czyli piwa starzone w drewnianych beczkach po różnych alkoholach. Jednym z najnowszych projektów są piwa z serii Wild & Funky, fermentowane z wykorzystaniem dzikich drożdży.

Nasze piwa zdobywają uznanie na całym świecie, w licznych międzynarodowych konkursach piwnych. Dziś możemy pochwalić się 30 medalami. Przy warzeniu nie uznajemy kompromisów, nasze piwa produkowane są z najwyższej jakości surowców. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami w Polsce, a owoce sprowadzamy od lokalnych rolników. 
Dużą uwagę przywiązujemy przede wszystkim do dopracowywania receptur, ale bardzo istotny jest dla nas również design. Szczegółowo dopracowujemy etykietę każdego z naszych piw. 

W sierpniu 2017 r. w kaminicy Satergo miasta w Warszawie (ul. Szeroki Dunaj 11) otworzyliśmy naszą restaurację Maryensztadt Craft Beer & Food. tworzymy przestrzeń, gdzie serwujemy rzemieślnicze piwo oraz dania kuchni autorskiej, które stanowią wariacje na temat polskiej kuchni. Naszym Gościom proponujemy potrawy przygotowywane tylko z polskich produktów, pochodzących od rzemieślniczych, małych producentów. W swojej kuchni często wykorzystujemy surowce bazowe do piwa. Dopełnieniem kulinarnej całości jest foodpairing, czyli sztuka łączenia jedzenia z piwem. Łączymy jedzenie z piwem tak, by tworzyć niezapomniane doznania smakowe. http://www.restauracjamaryensztadt.pl/pl