Browar Maryensztadt

Czy masz ukończone 18 lat?

Tak Nie

Za nami drugi rok, rok bardzo udany, pełny pozytywnych emocji i dobrych chwil. To już tradycja, że w każde urodziny chcemy dać od siebie trochę dobrego, ale ten rok będzie wyjątkowy, bo dołączy do nas solidna craftowa ekipa, która zgodziła się wziąć udział w ZAWODACH KULINARNYCH i tym samym wesprzeć Fundacja Odzyskać Radość, opiekującą się porzuconymi i chorymi dziećmi.

Do zawodów zaprosiliśmy 6 par, związanych z piwnym craftem.Tych 12 śmiałków pokaże na żywo swoje kulinarne umiejętności i przygotuje dla Was kolację.
Kolacja złożona będzie z jednego dania dla dwóch osób (2 porcje), które do końca będzie dla Was tajemnicą. Do kolacji dorzucamy duże piwo.

DANIE SWOJEJ ULUBIONEJ PARY LICYTUJECIE NA AUKCJI ALLEGRO, A CAŁY DOCHÓD ZOSTANIE PRZEZNACZONY NA PODOPIECZNYCH FUNDACJI.
Macie jedyną i niepowtarzalną okazję przekonać się jak gotują gwiazdy craftu i dać radość potrzebującym dzieciakom :)

Wpadajcie licznie, mamy okazję zrobić razem wiele dobrego i pokazać siłę craftu :)

WSPIERAJĄ NAS: DZIKI TROP Sklep z dziczyzną, Gastromagic

Do zobaczenia już 16 grudnia na 2 urodzinach Browaru Maryensztadt!!!
start godz. 19:00 Maryensztadt craft beer & food (ul. Szeroki Dunaj 11, (Stare Miasto) Warszawa.
SZCZEGÓŁY:
https://web.facebook.com/events/503026493410953/

Wywiad z Marcinem Małeckim, właścicielem, pomysłodawcą i inicjatorem Browaru Maryensztadt w listopadowym numerze magazynu Playboy

MYSTERIOUS IPA 

To kolejna nasza jesienna propozycja. Piwo w stylu New England IPA, mętna, soczysta, owocowa wersja klasycznego IPA. Chmiele zostały dodane pod koniec gotowania, a także na zimno, czego efektem jest umiarkowana goryczka i mnóstwo aromatów pochodząych od amerykańskich chmieli. 

Nowość w naszej ofercie! Lost Berry czyli Brown Porter z czarnymi jagodami. Premiera już 8 września w naszej restauracji Maryensztadt Craft Beer & Food, Szeroki Dunaj 11, Warszawa